Кошик
474 відгуків
вул. Філософська 86а, Дніпро, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
+380 (66) 777-53-66
+380 (98) 777-53-60

Свердла по металу

Пропонуємо купити свердло по металу в Києві та інших містах України з доставкою. У каталозі зібрані свердла різних типів і марок зі швидкорізальної сталі, виготовлені строго за ГОСТ. Інструменти ефективно справляються з виконанням глухих і наскрізних отворів у твердих і важкооброблюваних металах з нелегованої та легованої сталі, сірого і ковкого чавуну, кольорового металу та ін. Підходять для роботи ручним механізованим інструментом, а також на автоматичних токарних верстатах.

1 2 ... 14
свердла по металу ціна

У розділі можна придбати свердло по металу поштучно і в наборах за роздрібними й оптовими цінами. Виробник — Китай.

Кращі свердла по металу та їх маркування

За кожним поєднанням букв і цифр, нанесених у вигляді маркування на основу свердла, стоїть марка інструменту, специфіка його виробництва і складу. Якщо точніше, маркування цільного спірального свердла по металу починається з букви Р. Це означає, що основу сплаву складає швидкоріжуча сталь. Цифрова та літерна символіка, що йде далі, вказує на зміст масових часток тих чи інших легуючих добавок. Кожна буква позначає той чи інший метал, а цифра — його процентний вміст.

Так, маркування Р6М5 говорить про вміст у складі таких речовин, як вольфрам (6%) і молібден (5%).

До слова, серед свердел по металу, купити які ви можете в нашому каталозі, є і Р6М5. Це майже бездоганний склад.

Не менш популярні й:

  • свердла марки Р18, що містять значний відсоток вольфраму. Вони дають можливість працювати на підвищених обертах;
  • свердла марки Р6М5К5, до складу яких входить кобальт. З ними можна обробляти високоміцні сплави, не боячись того, що ріжуча окравка занадто розігріється;
  • свердла марки Р9, які дозволяють використовувати швидкісні режими до 1000 обертів в хвилину, що в 3-4 рази перевищує ці показники для свердел інших марок.

Відзначимо, що ціна свердла по металу з посиленими характеристиками, виготовленого за стандартами ГОСТ і DIN трохи вище мінімальної. Однак, експлуатаційний потенціал у таких інструментів значно вище, ніж у низькосортної дешевої продукції. Вони не гнуться, не ламаються, мають симетричну заточку з ідентичними крайками, роблять отвори без зусиль з боку користувача і в цілому сприяють швидкій і якісній роботі.

свердла по металу купити

Для свого каталогу ми обрали свердла по металу, ціна в Україні на які формується без надбавок за бренд.

Додамо також, що у нас також представлені високоміцні свердла, марковані за міжнародним стандартом HSS. Це позначення швидкорізальної інструментальної сталі, після якої через тире йде маркування -Co (додавання кобальту) і -TiN (покриття нітридом титану).

Свердла з титановим покриттям вважаються самими якісними та відрізняються не тільки підвищеною міцністю, але і здатністю зменшувати тертя в процесі своєї роботи. Відрізняються покриттям яскраво-золотистого відтінку.

Інші особливості наших свердел

У нашому каталозі представлені:

  • спіральні;
  • ступеневі;
  • подовжені свердла.

Спіральні — це стандартні свердла циліндричної форми, що нагадують бур (див. також каталог бур по бетону sds plus), вироблені зі швидкорізальної сталі.

Використання інструментів такого типу набуло найбільшого поширення під час свердління по металу з огляду на їх підвищену зносостійкість та міцність. Конструкція спірального свердла виконана так, що крайки мають кут заточування по відношенню один до одного 118 ± 30º.

Поставляються в різних діаметрах. У нас можна купити універсальне свердло по металу діаметром до 25 мм.

Ступінчасті свердла відрізняються конічною формою робочої поверхні зі сходами. Спрощують формування отворів в тонкому листі металу з товщиною до 2 мм або корекцію готових дефективних отворів.

Нагадуємо, що в нашому інтернет-магазині ви можете вибрати інструменти та обладнання з величезного асортименту. Тисячі товарів для роботи з металом і бетоном сортовані по цільових каталогах зі зручною системою пошуку. Для формування отворів можемо також запропонувати оглянути корончаті фрези по металу твердосплавні, що дозволяють робити отвори великого діаметру, а також зробити глухий радіальний проріз по контури фрези, а не висвердлюючи отвір повністю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner