-5%

Пруток Ø2,0 мм ПАНЧ-11 для зварювання та наплавлення чавуну (упаковка 0,2 кг)
- Готово до відправки
- Код: NI.P11.20.PWD
651,75 ₴
619,16 ₴
+380 (50) 777-39-16
Дніпро Пн-Пт 10-18
- +380 (98) 777-53-60Дніпро Пн-Пт 10-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Галузь застосування
Пруток ПАНЧ-11 широко застосовується для аргонодугового зварювання на основі нікелю для зварювання мідних сплавів. А також використовується для зварювання, наплавлення та відновлення деталей з високоміцного, ковкого та сірого чавуну.
Механічні властивості зварювального шва:
- Твердість 170-190 НВ
- Межа міцності 450 МПа
- Подовження 10%
Переваги використання
- Пруток зварювальний, високоміцний, з високим ступенем протистояння окисленню, жаростійкий;
- Чи не потрібна наступна термічна обробка зварних з'єднань;
- Зварні шви підлягають подальшій обробці будь-якими абразивними матеріалами;
- Не потрібно попередньо нагрівати деталі, що зварюються;
- Дріт можна використовувати для зварювання при щілинному обробленні кромок при цьому знижується рівень зварювальних напруг і запобігає появі навколошовних тріщин;
- За рахунок малого діаметра (порівняно з електродами) значно зменшується витрата зварювальних матеріалів та підвищується продуктивність процесу зварювання.
Стандартизація:
ПАНЧ-11/ТУ 48-21-593-85 ІЕС ім. Є.О.Патона
Хімічний склад:
Ni — основа
С — 0,3
Si — 0,3
Mn — 6,0
Cu — 2,3-3,0
Mn — 0,2
P — 0,02
S — 0,03
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Welding Dragon |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр дроту | 2 мм |
| Тип зварювального дроту | Суцільного перерізу |
| Тип зварювального дроту за застосуванням | Для аргонодугового зварювання (у вигляді присадного дроту) |
| Тип дроту за змістом вуглецю і легуючих елементів | Високолегована |
| Вага котушки з дротом | 0.2 кг |
| Тип прутка | Для зварювання мідних сплавів з вмістом нікелю |
| Тип зварювального дроту по застосуванню | Для аргонодугового зварювання TIG |
| Діаметр присадкового прутка | 2,0 мм |
| Довжина прутка | 1 м |
| Количество в упаковке 0,2 кг | ≈7шт |
- Ціна: 619,16 ₴

